reklama

Przedświąteczne atrakcje na rynku

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.12.2021 17:22,
Do świąt sporo atrakcji na Rynku w Wadowicach.
Przedświąteczne atrakcje na rynku
Od soboty (18.12) do najbliższego czwartku (23.12) w godzinach od 12.00 do 19.00 na wadowickim rynku będzie działać wenecka karuzela. Najmłodsi będą mogli z niej korzystać bezpłatnie.

Również 18 grudnia (sobota) od godziny 10.00 na wadowickim rynku rusza Jarmark Świąteczny. Wystawcy otworzą swoje domki handlowe wypełnione rękodzielniczymi dekoracjami i upominkami.

Ponadto na wadowickim rynku:

Wigilia u Wojtyłów
19 grudnia 2021 (niedziela), godz. 13.00 – 15.30

Cudowny zapach wigilijnych specjałów wypełni wadowicki rynek w niedzielne popołudnie 19 grudnia. Gminne Koła Gospodyń Wiejskich przygotują prawdziwą świąteczną ucztę, pełną tradycyjnych dań i smakołyków, którymi każdy przybyły może częstować się w zamian za datki na cel charytatywny. Tegoroczna zbiórka ma na celu wsparcie rehabilitacji Marysi i Olka – bliźniaków urodzonych w 27 tygodniu ciąży, u których wcześniactwo spowodowało wiele powikłań. Zachęcamy do udziału w tym pięknym wydarzeniu i wsparcia dzieci w codziennej walce o samodzielność. Podczas Wigilii z pewnością nie będziecie się nudzić! Oto szczegółowy program wydarzenia:

13.00 Otwarcie wydarzenia

13.00 – 15.30 Wizyta Mikołaja

13.10 Świąteczny Spektakl Teatralny w wykonaniu Teatru Tak

/ spektakl „Co się stało z Mikołajem” połączony z fabularyzowanym programem animacyjnym „Grajka Mikołajka”/

14.15 Koncert świąteczny w wykonaniu Leny Czechowicz, Angeliki Kot i Oli Kasprzyk z zespołem.

Wstęp wolny

Wadowicki Jarmark Świąteczny potrwa aż do 23 grudnia, domki handlowe czynne będą codziennie od 10.00 do 17.00.

źródło: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy