reklama

Przebiegł ponad 71000 km. Tomasz Klisz w Klubie Podróżnika

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.11.2018 11:00, INFORMACJA PRASOWA
Klub Podróżnika Koła PTTK „Chałupa" przy ASM w Andrychowie zaprasza na nietypowe potkanie.
Przebiegł ponad 71000 km. Tomasz Klisz w Klubie Podróżnika
Gościem Klubu będzie Tomasz Klisz - zawodnik uprawiający biegi górskie i biegi po schodach na najwyższe wieżowce świata, który w swojej karierze przebiegł ponad 71000 km. Zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Świata Juniorów w Biegach Górskich w Bergen w 2000 r. Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata seniorów w latach 2002 i 2004-2007. W latach 2002-2011 czołowy zawodnik specjalizujący się w biegach na najwyższe wieżowce świata, m. in. zwycięstwo w Pucharze Świata w Dubaju na Emirates Towers. Uczestnik wielu prestiżowych biegów ultra. Zwycięzca maratonu górskiego na Gran Canarii i biegu Chudy Wawrzyniec 54 km.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 listopada o godz. 19.00 w Klubie ASM w Andrychowie przy ul. Lenartowicza 7. Wstęp wolny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy