reklama
reklama

Premiera nowej piosenki wokalistki z naszego regionu

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.05.2023 17:35, eł

Jej najpopularniejszy teledysk miał do tej pory 1,4 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Premiera nowej piosenki wokalistki z naszego regionu

O Justynie Biedrawie z Sidziny koło Jordanowa stało się głośno w 2020 roku za sprawą jej protest songu przeciwko wprowadzeniu całkowitego zakazu aborcji w Polsce. Utwór szokował kontrastem subtelnego głosu autorki z dosadnymi słowami. Ale oprócz tego hitu wokalistka ma na koncie wiele innych przejmujących nagrań.

Niedawno pisaliśmy o jej piosence pod tytułem „Zamienię się ciałem”, który w bardzo emocjonalny sposób porusza problem braku akceptacji dla własnego wyglądu. Ta na pozór błaha sprawa często sprawia, że młode dziewczęta przeżywają istne katusze i są głęboko nieszczęśliwe. Nierzadko prowadzi do anoreksji czy bulimii. Bywa nawet przyczyną dramatycznych wydarzeń, które kładą się cieniem na całych rodzinach. Justyna Biedrawa śpiewa o tym niezwykle poruszająco, bowiem tekst utworu bazuje na jej własnych przeżyciach.

Teraz wokalistka i songwriterka nagrała nowy singiel i promujący go teledysk. Jego premiera odbyła się we wtorek (9 maja) o 17.00. Nosi on tytuł „Dotykiem” i jest dostępny na kanale Justyny w serwisie YouTube. Wersję audio utworu będzie można znaleźć na wszystkich platformach streamingowych (https://adm.ffm.to/JustynaBiedrawaDotykiem).

O Justynie szerzej pisaliśmy w artykule „Śpiewająca "kosmitka". Potrafi zarówno wzruszać, jak i bulwersować”.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kola, 09.05.2023 15:27

Reklama typowej lewicowej feministki wybory tuż tuż