Premiera nowego utworu Natalii Opyrchał

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.08.2020 08:35, INFORMACJA PRASOWA
Posłuchajcie.
Premiera nowego utworu Natalii Opyrchał
Młoda wokalistka z Zebrzydowic (gmina Kalwaria) – Natalia Opyrchał wypuściła swój kolejny singiel wraz z teledyskiem.

Utwór „Już NIE″ jest opowieścią o emocjach, które towarzyszą kobiecie osaczonej przez swojego partnera. Autorem tekstu jest sama wokalistka, która chciała podkreślić, że kłótnie przytrafiają się nawet tym najbardziej idealnym parom, ale czy akceptowalne jest wysługiwanie się kobietą dla swojej wygody? Gdzie jest granica między miłością, a naiwnością? Natalia Opyrchał w swoim najnowszym singlu głośno mówi „Już NIE″ byciu wykorzystywaną i niedocenioną.


Natalia Opyrchał, ur. 1996 - polska artystka młodego pokolenia. Śpiewa, pisze teksty, komponuje, gra na gitarze i pianinie. Od najmłodszych lat wspierana przez rodzinę, która szybko odkryła, że Natalia obdarzona jest wyjątkową muzyczną intuicją. Natalia śpiewa od 4 roku życia, ale w kręgach artystycznych zaadoptowała się kilka lat temu, poznając rolę muzyki z nowej perspektywy. Ukończyła Szkołę Muzyczną YAMAHA w Wadowicach, Akademię Muzyczną w Łodzi na wydziale Wokalno-Aktorskim (kierunek: wokalistyka estradowa), a także Uniwersytet Ekonomiczny na wydziale Finansów i Prawa. Zdobywczyni wielu prestiżowych nagród m.in. OSOBOWOŚĆ ROKU 2018, NA DRODZE DO SUKCESU 2018, laureatka wielu konkursów m.in. Talentów Małopolski. Współpracowała z Jackiem Mejerem (MEZO), z którym zaśpiewała utwór ,,Uwielbiam ten moment", który skomponował Igor Jaszczuk.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy