reklama

Premiera nowego klipu Vixena pod znakiem zapytania. Raper trafił do szpitala

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.03.2021 15:15, PG
Vixen to artysta pochodzący z Czańca.
Premiera nowego klipu Vixena pod znakiem zapytania. Raper trafił do szpitala

Vixen a właściwie Dariusz Szlagor to 31 – letni to zanany w całej Polsce raper, wokalista i producent muzyczny. Choć na co dzień żyje i pracuje w stolicy, to pochodzi z pobliskiego Czańca a urodził się w Żywcu. Ma na swoim końce kilkanaście wydanych albumów oraz miliony wyświetleń teledysków na Youtubie.

Od 2016 r. jest reprezentantem Agencji Artystyczno-Wydawniczej MaxFloRec. Wcześniej współpracował z Peją.

Na 10 marca zaplanowano premierę jego serialu muzycznego o nazwie "Novy kawałek serca", który miał zapowiadać nowy album artysty. - Będzie to kontynuacja świetnie przez Was przyjętego "Kawałka serca" i jednocześnie zapowiedź mojego najnowszego albumu. Podobnie jak ostatnio, całość złożona będzie z 4 klipów, łączących się w spójną historię. Tym razem jednak przygotowaliśmy też niespodziankę i extrasy, ale nie będę zdradzał wszystkiego od razu.- czytamy w opisie trailera.

Niestety kilka dni temu Vixen trafił do szpitala z powodu problemów sercowych i dlatego premiera stoi pod znakiem zapytania.

Sam artysta na swoim profilu na instagramie wrzuca krótkie informacje ze szpitala.Vixenowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i z niecierpliwością czekamy na jego nowy kawałek!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mirek, 06.03.2021 17:45

jak widzę głąbów z maskami pod nosem, albo wręcz pod brodą, jakoś ... lotto mi