reklama

Premiera największego w Polsce odkrytego aquaparku

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.07.2021 19:10, DK / WB
Do dyspozycji jest aż 19 fenomenalnych zjeżdżalni różnego typu. W poniedziałek (05.07.) Energylandia zaprezentowała swoją nową strefę wodną.
Premiera największego w Polsce odkrytego aquaparku

Park Rozrywki Energylandia lubi bić rekordy i tym razem to uczynił otwierając największy odkryty aquapark w Polsce, który mierzy blisko 5 hektarów powierzchni! Funkcjonujący dotychczas Water Park, w skład którego wchodziła część basenowa Big Milk Water Park o powierzchni 7600m2 oraz część ze zjeżdżalniami wodnymi Tropical Fun o powierzchni 19 400m2, został powiększony o nowy moduł Exotic Island, który mierzy 19 500 m2.

CO KRYJE PARK WODNY W ENERGYLANDII?

Do dyspozycji jest aż 19 fenomenalnych zjeżdżalni różnego typu.

Funky Monkey, czylitropikalny plac zabaw to duży kompleks zjeżdżalni wodnych, ślizgawek oraz niewielkich i średnich zabawek dla dzieci i młodzieży. W instalacji zaprojektowano aż 5 zjeżdżalni, armatki wodne oraz zaskakujące ogromne wiadro wody! Na wspomnianej konstrukcji będziemy zjeżdżać z wysokości wynoszącej aż 12 m, czyli tyle co czterokondygnacyjny budynek!Poza zjeżdżalniami znajdziecie tam również armatki wodne, wylewki oraz duże i małe wiaderka. Na pewno nie będziecie się w tym miejscu nudzić! Dodatkowym atutem są liczne, efektowne dekoracje w postaci palm, a także figurek zwierząt – psotnych małp i kolorowych papug. Wszystko po to, żebyście poczuli klimat prawdziwej, egzotycznej wyspy, która jest tematem przewodnim tego modułu Water Parku.

TropicalPools to kolejna odsłona Exotic Island miesząca powierzchnię 3790m2 lustra wody, dzięki której łączna liczba basenów w Energylandii wzrosłą do 5, a ich głębokość określa się od 20 do 140 cm głębokości. Powierzchnia wszystkich basenów wynosi teraz 5590 m2!

Kochający kąpiele słoneczna poczują się tu jak w raju! Piaszczysta plaża pomieściła aż 4000 leżaków. A to wszystko na ogromnej powierzchni liczącej ponad 46000m2, czyli niemal 5 hektarów!

Klimat stworzony przez baseny, zjeżdżalnie, palmy, leżaki i chłodne napoje sprawi, że będziecie się tam czuć idealnie podczas upalnych dni. Pamiętajcie, że jeden bilet wstępu do Energylandii obejmuje wszystkie atrakcje w całym parku - również w orzeźwiającej strefie wodnej.

Rozmowa z rzecznikiem prasowym Energylandii Krisem o nowej strefie tutaj: link


Materiał prasowy Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy