reklama

Premiera filmu 10 września a w nim kreacje prosto z Frydrychowic

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.07.2021 10:50, PG
Już we wrześniu czeka nas premiera kinowa filmu „Teściowie” w reżyserii Kuby Michalczuka (to będzie jego debiut filmowy) w gwiazdorskiej obsadzie: Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna i Adam Woronowicz.
Premiera filmu 10 września a w nim kreacje prosto z Frydrychowic

"Teściowie" to szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. To nie jest kolejna komedia romantyczna – to film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel. Premiera filmu 10 września.

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego (Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński) i panny młodej (Izabela Kuna i Adam Woronowicz) początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.

Izabela Kuna, która wciela się w rolę matki niedoszłej panny młodej podkreśla – Film polecam wszystkim, bo każdy był kiedyś na weselu albo niedługo będzie. Okazuje się, że kreację sceniczną dla Izabel Kuny zaprojektowała i uszyła Władysława Frączek z Frydrychowic.

- Dzisiaj pochwalę się szyciem kreacji scenicznych do polskich filmów. Tym razem mieliśmy zaszczyt ubierać wspaniałą aktorkę Panią Izabelę Kunę. Kreacja stylizowana na potrzebę roli teściowej.- przekazuje W. Frączek.

Producentem "Teściów" jest AKSON STUDIO ("Atak paniki", "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Jak najdalej stąd"), koproducentem i dystrybutorem NEXT FILM ("W jak morderstwo", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", "365 dni", "Słodki koniec dnia").

foto: materiały prasowe

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy