reklama

Prawdziwe Kęty nie chcą być kojarzone z serialem Netflixa. Powstał spot promocyjny

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 19.11.2022 09:35, red
O Kętach ostatnio głośno, choć nie o takie promocji chyba kęczanie myśleli.
Prawdziwe Kęty nie chcą być kojarzone z serialem Netflixa. Powstał spot promocyjny

Od kilku tygodni na platformie Netflix można oglądać serial "Wielka Woda" o powodzi z 1997 roku we Wrocławiu, w którym ulokowano miejscowość Kęty, przedstawioną jako wieś Kęty. Tyle, że... w okolicach Wrocławia nie ma miejscowości o nazwie Kęty. Fikcyjne serialowe Kęty to zapyziała wieś, a z czymś takim prawdziwe Kęty w powiecie oświęcimskim nie chcą być kojarzone.


Tak czy inaczej, milionom osób, które obejrzały serial "Netflixa", Kęty od pewnego czasu kojarzą się z "Wielką Wodą".

Dlatego w prawdziwych Kętach w powiecie oświęcimskim nakręcono spot "Poznaj prawdziwe Kęty", prezentujące uroki miasta. Film został właśnie zaprezentowany na kanale miasta.


- W ostatnich tygodniach po fenomenalnym serialu "Wielka Woda" od Netflix nazwa Kęty pojawiała się w mediach bardzo często, jednak nie w kontekście naszego miasta, ale fikcyjnej wsi, stanowiącej tło serialowych, burzliwych wydarzeń. Może serialowi "kęczanie", pozostali bohaterowie i twórcy "Wielkiej Wody" następną produkcję nakręcą właśnie tu. Zapraszamy - zachęcają władze miasta.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 21.11.2022 00:01

To się po prostu nazywa małostkowość ! Niech ten przewrażliwiony weźmie ufajdany " oręż" i urządzi siekierezadę w siedzibie Netflixa ;-)

bot, 19.11.2022 11:47

https://www.mamnewsa.pl/polityka/skarga-na-konto-burmistrza-na-facebooku