reklama

Pozytywna piosenka prosto z Andrychowa!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.10.2020 18:15, PG
W sieci pojawił się pierwszy autorski teledysk i piosenka zespołu „Nie ma sprawy” z Andrychowa.
Pozytywna piosenka prosto z Andrychowa!

Zespół jest bardzo dobrze znany w okolicach, ponieważ od lat jest jedną z najbardziej rozchwytywanych grup muzycznych zabawiających gości na weselach.

W skład zespołu wchodzą: Dawid na perkusji, Marysia na wokalu, Łukasz na saksofonie, Rafał na klawiszach i Marcin na gitarze basowej.

Jak sami o sobie mówią są: młodzi, piękni, inteligentni, twórczy, pomysłowi, wysportowani, subtelni, przebojowi, zabawni, opaleni troskliwi, wyrozumiali oraz bardzo skromni a reszta nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

We wtorek (13.10.) do sieci trafił ich pierwszy autorski teledysk zrealizowany przez niezawodną firmę Manolo Filmy, również z Andrychowa.

Utwór "Różowe okulary" w lekki i przyjemny sposób wprowadza w pozytywny stan słuchacza. Sami zobaczcie:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy