reklama

Powraca Dyskoteka Nocna

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.09.2022 06:30, INFORMACJA PRASOWA
Powraca Dyskoteka Nocna

Po długiej nieobecności do Wadowickiego Centrum Kultury wraca kultowa Dyskoteka Nocna, która odbędzie się 24 września (sobota) od godziny 19.00. Dyskotekę poprowadzi znany i lubiany dj Filip Kosarski, który wprowadzi nas w niesamowity klimat lat 80/90. Nie zabraknie klasyki muzyki tanecznej z naszych ulubionych hitów z końca minionego wieku. Czeka nas noc niezapomnianych wrażeń, emocji i wspaniałej zabawy.

Dyskoteka Nocna to jedna z najstarszych cyklicznych dyskotek w naszym regionie, pierwsze dyskoteki organizowane były już w 1973 roku, a niezapomnianym dj był Janusz Kułaga!

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza do zakupów biletów w przedsprzedaży w cenie 95 zł.

Bilety można nabyć w sekretariacie WCK przy ul. Teatralnej 1. W cenę biletu wliczony jest gorący posiłek oraz bufet kawowy. W dniu imprezy nie będzie możliwości nabycia biletu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy