reklama

„Polskie góry zimą. 25 nieoczywistych szlaków”. Klub Podróżnika w Andrychowie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.12.2022 07:35, INFORMACJA PRASOWA
>W środę spotkanie z Tomaszem Habdasem.
„Polskie góry zimą. 25 nieoczywistych szlaków”. Klub Podróżnika w Andrychowie

Koło PTTK „Chałupa” w Andrychowie i Wydawnictwo PASCAL zapraszają na spotkanie z Tomaszem Habdasem – autorem książki „Polskie góry zimą. 25 nieoczywistych szlaków”. Spotkanie odbędzie się w środę 7 grudnia o godz. 18.00 w sali bankietowej Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie.

Tomasz Habdas w górach spędza większą część życia. Zdobył liczne szczyty w Polsce, samotnie przeszedł Główny Szlak Beskidzki, ma na koncie wejście na Mont Blanc, Kilimandżaro, Elbrus i Aconcaguę. W książce „Polskie góry zimą. 25 nieoczywistych szlaków” znajdziemy szczegółowe mapy, profile wysokościowe tras, czasy przejść zimowych, schroniska na trasie. Są również wskazówki, jak najbezpieczniej chodzić po górach w zimie i jak wybrać odpowiedni sprzęt i ubiór.

Książkę będzie można nabyć podczas spotkania.

- Zapraszamy. Święty Mikołaj zapowiada niespodzianki - zachęcają organizatorzy.


źródło: PTT Chałupa

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy