reklama

Pokaz mody w zamku i Wianki na stawie. Zobaczcie, jak było [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.06.2017 14:45, DK
Takiego wydarzenia jeszcze w Andrychowie nie było!
Pokaz mody w zamku i Wianki na stawie. Zobaczcie, jak było [FOTO]

We wtorek (20.06) W Pałacu Bobrowskich w Andrychowie odbył się pokaz mody " Mediolan w Andrychowie", przygotowany przez Technikum Przemysłu Mody, Technikum Fryzjerskie, Technikum i Liceum Kosmetyczne.


Pokaz młody włoskiej przygotowany został przez Butik Loft Mediolan oraz projektantkę mody Martę Wiśniewską. Prezentacja kolekcji mody, inspirowanej modą włoską przygotowana została przez technikum przemysłu mody ZDZ w Andrychowie.

Między pokazami kolejnych kolekcji, można było podziwiać umiejętności taneczne dziewczyn z zespołu „DINO”. Nastrój włoski stworzyła Klaudia Lipka swoja interpretacją piosenki Volare .

Po zakończeniu Pokazu Mody "Mediolan w Andrychowie" wszyscy goście przeszli nad staw miejski, aby tam tradycyjnie puścić wianki z okazji nocy Kupały – najkrótszej nocy w roku. To pierwsze takie wydarzenie w Andrychowie.

 

Zobaczcie jak było.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy