reklama

Po długiej przerwie WCK uruchamia zajęcia. Ruszają zapisy do pracowni artystycznych!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.09.2020 11:00, INFORMACJA PRASOWA
Po długiej przerwie spowodowanej zawieszeniem działalności domów kultury, WCK uruchamia zajęcia stałe. Już 2 września, ruszają zapisy do pracowni artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferta WCK jak co roku jest niezwykle bogata, a same zajęcia będą odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.
Po długiej przerwie WCK uruchamia zajęcia. Ruszają zapisy do pracowni artystycznych!

Początkiem października, WCK uruchamia kolejny sezon artystyczny. Jak co roku przygotowano bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Największym zainteresowaniem cieszy się Akademia Tańca, która w tym roku będzie skupiała aż 9 grup! Oprócz zajęć dla dzieci i młodzieży, swoich sił w tańcu będą mogli spróbować także dorośli podczas Kursu Tańca Towarzyskiego oraz zajęć Latino Solo. Dla młodych plastyków WCK przygotowało aż dwie propozycje: Studio Farby i Płótna oraz Twórczą Pracownię Rysunku i Malarstwa.

Obie propozycje, zapoznają uczestników zajęć z zagadnieniami teoretycznymi z zakresu rysunku i wielkich malarzy, ale także pozwolą im wcielić się w rolę artystów i stworzyć własne prace. W ofercie centrum kultury nie może także zabraknąć zajęć wokalnych. Wytwórnia Dźwięku skupia dwa młode zespoły, które pod okiem profesjonalnej wokalistki trenują swój głos, uczą się pracy z tekstem, oraz przygotowują własny program artystyczny. Z kolei młodzi aktorzy mogą spróbować swoich sił na Scenie Teatralnej, którą obecnie tworzą cztery grupy: Piccolo, Sokoliki, Sokół oraz Próg.

Ale to oczywiście nie wszystko! W ofercie WCK znajdą się także: Warsztat Majsterkowicza, Warsztat Modelarza, Joga, Klub Fotograficzny Mamarazzi, Kuźnia Ceramiczna oraz Wolontariat WCK oraz wiele zajęć dla najmłodszych, które będą rozwijały motorykę, pobudzały kreatywność oraz uczyły współpracy w grupie.

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie internetowej WCK od 2 września.

Organizacja wszystkich zajęć będzie dostosowana do aktualnej sytuacji epidemicznej i zaleceń służb sanitarnych.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy