reklama

Piknik maltański w sobotę w Andrychowie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.09.2021 12:25, DK
Maltańska Służba Medyczna filia Andrychów organizuje rodzinny piknik pod hasłem Maltański Dzień Profilaktyki i Promocji Zdrowia.
Piknik maltański w sobotę w Andrychowie

Już 4 września zostanie otwarte maltańskie centrum wolontariatu. Wydarzenie rozpocznie się uroczystą mszą świętą o godzinie 10.00 w kościele św. Stanisława w Andrychowie. Po mszy nastąpi przecięcie wstęgi przez burmistrza Andrychowa oraz prezesa Fundacji Pomoc Maltańska-Maltańska Służba Medyczna w budynku przy ul. Starowiejska 22b. Tym samym oficjalnie działalność rozpocznie pierwsza siedziba MSM w Andrychowie.

Po części oficjalnej, Maltańczycy zapraszają na się piknik pod hasłem MALTAŃSKI DZIEŃ PROFILAKTYKI ZDROWIA, który odbywać się będzie obok krytej pływalni w Andrychowie. W trakcie imprezy wystąpi orkiestra dęta Andropol a po niej zaśpiewa i zatańczy Ludowy Zespół Tańca Andrychów.

W programie pikniku znajdą się m.in. inicjatywy sportowe i kulturalne, porady dotyczące zdrowia fizycznego przygotowane przez wolontariuszy i strażaków Państwowej Straży Pożarnej.

Dla rodzin przygotowano konkursy wiedzy z zakresu podstawowej pierwszej pomocy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Będą również zajęcia z zumby, prowadzone przez instruktorów fitness

Podczas pikniku możliwe będzie oddanie krwi, zbadanie ciśnienia tętniczego, poziomu cukru we krwi a także skorzystanie z masażu regeneracyjnego Holistic SPA Therapy Judyta Dubanowicz.


Będzie można skorzystać również z treningów sztuk walki, które poprowadzi Andrychowski Klub Walki.

Dla gości pikniku dostępna będzie strefa gastro a w niej grill oraz zimne i ciepłe napoje.

Wstęp na imprezę jest oczywiście darmowy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy