Piękny występ Agatki Serwin w Szansie na Sukces Junior

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.09.2020 16:20, PG
Agatka jednak nie zwyciężyła ale za to swój występ może zaliczyć do udanych! Gratulacje!
Piękny występ Agatki Serwin w Szansie na Sukces Junior
W niedzielę (27.07.) odbył się wielki finał "Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020". Spośród trzech dziewcząt wybrano jedną, która będzie reprezentować Polskę w Eurowizji Junior.

W finale brała udział trzynastoletnia Agatka Serwin z Przytkowic. Mimo pięknego występu, nie udało się jej zwyciężyć. Na eurowizji Polskę będzie reprezentować Ala Tracz z okolic Janowa Lubelskiego.

Agata Serwin w czerwcu 2020 roku ukończyła Szkolę Muzyczną I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej z wyróżnieniem. Uczęszczała do klasy skrzypiec Pana dr Błażeja Kociubana.

Jest uczennicą 7 klasy szkoły podstawowej w Przytkowicach. Jej pasja jest śpiew, a także malarstwo. W 2019 roku wygrała konkurs TALENTY na etapie gminnym, co pozwoliło jej startować w konkursie TALENTY na etapie powiatowym. Tam została nominowana do reprezentowania powiatu na konkursie Talenty Małopolski, które niestety się nie odbyły z powodu pandemii.

W ubiegłym roku w duecie skrzypcowym z Franciszkiem Wolakiem zdobyła Grand Prix w XXVI Ogólnopolskim Bystrzyckim Konkursie Zespołów Kameralnych w Bystrzycy Kłodzkiej.


Oglądacie Szansę na Sukces Junior? Na Agatę z Przytkowic można głosować pod nr 7350 wysyłając SMS o treści 2 ????

Opublikowany przez MamNewsa.pl Niedziela, 27 września 2020

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 28.09.2020 11:25

A ja myślę że ta Szansa to albo był trochę ustawiona albo ludzie poszli na >małe dziecko<. Absolutnie nie umniejszam Ali - była naprawdę OK i jest mega utalentowana. Spokojnie może się rozwijać (żeby z niej tylko nie zrobić drugiej Natalki Kukulskiej) Ala IMHO wybrała sobie bardzo >trafiające< piosenki. A jednak na początku (chyba) stres i jednak dość nisko zaczęte >Mam te Moc< (żeby potem dociągnąć górę) sprawiał dużo kłopotów. Agata (moim zdaniem) wybrała dość ambitne i trudne utwory więc mniej popularne i dlatego nie znalazła poklasku. I jeszcze jedno - jak ona się się super porusza po scenie ! Ją się po prostu świetnie ogląda i słucha. - Agata trzymam za Ciebie - MOCNO !!!