reklama

Piękne kobiety przyjadą do Stryszowa

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.08.2010 08:00, (NAT)
W przyszłym tygodniu, w czwartek (19.08) do Ekocentrum ICPPC przyjadą najpiękniejsze kobiety świata.
Piękne kobiety przyjadą do Stryszowa


W ostatnich dniach sierpnia w Płocku odbędą się finałowe gale konkursów piękności Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz ponadnarodowa gala wyborów Miss Supranational.

 

Jak się okazuje, wcześniej pretendentki do tytułu miss odwiedzą Ekocentrum ICPPC w Stryszowie k. Wadowic, gdyż hasłem tegorocznej edycji Festiwalu Piękna są działania proekologiczne. Na uczestniczki czekają m.in. wykłady o "Tradycyjnej i ekologicznej żywności dla zdrowia i urody" oraz warsztaty - "Chcesz być piękna i zdrowa - pokochaj zioła".

 


Wyjaśnijmy, że Ekocentrum ICPPC w Stryszowie jest jedynym miejscem  w Polsce, gdzie można zobaczyć jak działają kompleksowe ekologiczne rozwiązania techniczne w gospodarstwie domowym.

 

- Bardzo się cieszę, że młode piękne kobiety interesują się ekologicznym stylem życia; to jest wielka nadzieja na przyszłość. Chcę się z nimi podzielić swoimi doświadczeniami jak wyglądać młodo i cieszyć się dobrym zdrowiem... Dostaną one od nas ekologiczne torby z lnu z napisami STOP - zapowiada Jadwiga Łopata, współzałożycielka Ekocentrum, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel).

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy