Osiek i Zator: IRA na kolejnych plenerowych imprezach w regionie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.06.2019 19:25, PG
Fani legendarnego polskiego zespołu będą zadowoleni.
Osiek i Zator: IRA na kolejnych plenerowych imprezach w regionie

Jak się dowiadujemy gwiazdą tegorocznych Dni Osieka będzie rockowy zespół IRA. Koncert odbędzie się 23 czerwca (niedziela) o godz. 21:00 w Osieku.

Tak prezentuje się program Dni Osieka.


IRA ma też dać koncert na jednym z festiwali w Energylandii w Zatorze w piątek (09.08.).A tak było w 2017 roku na Dniach Zatora podczas koncertu grupy IRA:


Inne Dni Miast:

Dni Andrychowa odbędą się w weekend 29-30 czerwca. Muzyczną gwiazdą będzie zespół "Elektryczne Gitary". Koncert odbędzie się w niedzielę, 30 czerwca, o godz. 20:00 na placu Mickiewicza.

Tegoroczne Dni Zatora odbędą się na początku lipca. Organizatorzy przygotowali jak zwykle mnóstwo atrakcji, które zwieńczone zostaną koncertami muzycznych gwiazd. Na zatorskim rynku wystąpią: Varius Manx (6 lipca) i Natalia Schroeder (7 lipca).

Dni Kęt odbędą się w dniach 14-16 czerwca, jak zwykle na terenach rekreacyjnych przy ulicy Sobieskiego. 15 czerwca gwiazdą wieczoru będzie KRZYSZTOF CUGOWSKI wraz z ZESPOŁEM MISTRZÓW. Będzie to niecodzienny jubileuszowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej w towarzystwie tak znakomitych muzyków jak Jacek Królik, Robert Kubiszyn, Cezary Konrad i Tomasz Kałwak. 50 lat pracy artystycznej na 100%.

Dni Kalwarii Zebrzydowskiej będą odbywały się w terminie 15-16 czerwca br. na stadionie MKS Kalwarianka. Głównymi gwiazdami tej edycji święta naszego miasta i gminy będą: Patrycja Markowska, Baciary, Krystyna Giżowska i Kabaret Zachodni.

Z kolei Święto Makowa Podhalańskiego odbędzie się w tym roku w dniach 29-30 czerwca. Już wiadomo, że gwiazdą tegorocznych Dni Ziemi Makowskiej będzie Sławomir.

Na Dniach Suchej Beskidzkiej w niedzielę, 23 czerwca wystąpi grupa Afromental. Ten sam zespół da koncert również w sobotę, 24 sierpnia w Wadowicach.

Dodajmy, że Organizatorzy Dni Osieka zapraszają także w sobotę, 22 czerwca, na Rodzinny Rajd Rowerowy.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy