reklama

Orkiestra z Andrychowa najlepsza w Małopolsce

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.06.2023 17:45, red
Kolejny sukces andrychowskich muzyków.
Orkiestra z Andrychowa najlepsza w Małopolsce
Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach było organizatorem XXIV Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych. W miniony weekend w szranki stanęło 30 orkiestr.

Grand Prix Festiwalu i pierwsze miejsce wśród orkiestr dużych zdobyła Miejska Orkiestra Dęta Andropol z Andrychowa, która w zeszłym roku świętowała 100-lecie działalności, a samorząd Andrychowa docenił ją wtedy medalem "Zasłużony dla Gminy Andrychów". To bynajmniej nie pierwszy sukces orkiestry Andropol - regularnie sięga po zwycięstwa w prestiżowych festiwalach.

Podczas festiwalu I miejsce wśród orkiestr małych zdobyły ex aequo Orkiestra Dęta TON z Goszczy oraz Amatorska Orkiestra Dęta z Głębowic, a trzecie miejsce Orkiestra Dęta OSP Nidek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy