Opowieści o Złotym Kraju w Klubie Podróżnika

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.04.2019 11:36, PG
O podróży do Złotego Kraju opowie Anna Poraj-Porawska.
Opowieści o Złotym Kraju w Klubie Podróżnika

Koło PTTK „Chałupa" przy ASM w Andrychowie zaprasza na spotkanie w Klubie Podróżnika zatytułowane „Złoty Kraj MJANMA, czyli BIRMA". O podróży do Złotego Kraju opowie Anna Poraj-Porawska. Będzie można obejrzeć ciekawe przedmioty przywiezione z tego kraju. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (29.04.) o godz. 19.00 w Klubie ASM przy ul. Lenartowicza 7.

Wstęp wolny.

Mjanma to jeden z najpiękniejszych krajów Azji - przez lata niedostępny i zapomniany. Milion świątyń, stup i pagód. Strefa Archeologiczna Bagan w miejscu starożytnego miasta i księstwa z ponad 2000 stup i świątyń, których budowę rozpoczęto w IX wieku. Niesamowite jezioro Inle. Całe wsie i świątynie wybudowane na wodzie. Stare klasztory na palach tekowych. Pływające ogrody warzywne. Zróżnicowana przyroda gór Szan. Kraj niekomercyjny, dziki i kolorowy. Spokojni, gościnni i pracowici ludzie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy