reklama

O zamku w zamku. Nietypowe spotkanie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.10.2015 14:30, ks
Najbliższy "Salonik Literacki" zorganizowany zostanie Pałacu Bobrowskich w Andrychowie, popularnie zwanym też zamkiem.
O zamku w zamku. Nietypowe spotkanie

Spotkania w ramach "Saloniku Literackiego" w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie mają już wieloletnią tradycję, ale to najbliższe będzie bardzo nietypowe. W sobotę, 24 października, godz. 18.00 "Salonik Literacki" zorganizowany zostanie w zabytkowym Pałacu Bobrowskich w Andrychowie.

 

Jak informują organizatorzy z CKiW Andrychów, zamkowe opowieści snuć będą Jadwiga Janus – autorka książki „Bobrowscy z Andrychowa HISTORIE ZWYKŁE I NIEZWYKŁE" oraz gość specjalny Tytus Bisping – potomek rodu Romerów, Duninów, Bobrowskich, Burbonów.

 

Spotkanie połączone będzie z promocją II edycji książki Jadwigi Janus oraz zwiedzaniem pałacowych wnętrz w nastrojowej scenerii.

 

Wstęp wolny - za okazaniem bezpłatnego zaproszenia, które można odebrać w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy