reklama

Nowy teledysk Roots Rockets [VIDEO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 08.04.2015 12:12, ks
Andrychowski zespół "Roots Rockets" zaprezentował drugi teledysk promujący najnowszy album.
Nowy teledysk Roots Rockets [VIDEO]

 

W środę w południe miała miejsce premiera teledysku "Odejść ze Słońcem". Wszystko to w ramach propmocji drugiego albumu zespołu, który ukaże się 16 kwietnia.
O andrycowskim zespole znowu jest ostatnio głośnom, między innymi za sprawą udziału w kolejnej edycji Must By The Music w telewizji Polsat. Bez propblemu przeszli przez pierwszy etap eliminacji. 
Do czwartku można na nich głosować w rankingu internetowym Must Be The Music na facebooku.

W środę w południe miała miejsce premiera teledysku "Odejść ze Słońcem". Wszystko to w ramach promocji drugiego albumu zespołu, który ukaże się 16 kwietnia.

 

O andrychowskim zespole znowu jest ostatnio głośno, między innymi za sprawą udziału w kolejnej edycji Must Be The Music w telewizji Polsat. Bez problemu przeszli przez pierwszy etap eliminacji. 

 

Do czwartku można na nich głosować w rankingu internetowym Must Be The Music na facebooku.

 

A tutaj teledysk.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy