reklama

Nowy singiel Wiktora Sajdaka na Walentynki - Ty i Ja

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.02.2021 10:00, red
"Ty i Ja" - to nowy singiel Wiktora Sajdaka z Andrychowa.
Nowy singiel Wiktora Sajdaka na Walentynki - Ty i Ja

Młody muzyk zadebiutował kilka miesięcy temu.

Jak nam mówił:
- Muzyka towarzyszy mi już od najmłodszych lat, jednak nigdy nie miałem odwagi przełamać i podzielić się moją twórczością z innymi. W maju 2020 roku wszystko się zmieniło, ponieważ dostałem nominacje do #hot16challenge2, którego głównym celem było zbieranie pieniędzy na polską służbę zdrowia, która walczy z epidemią. Na challenge miałem tylko 3 dni więc zaraz po stworzeniu piosenki wrzuciłem ją na swój kanał YouTube. Moje #hot16 bardzo dobrze się przyjęło. Do dziś wspominam masę pozytywnych wiadomości, które motywowały mnie do dalszej pracy. Tak na dobrą sprawę od tego wszystko się zaczęło. Muzyka sprawiała mi coraz większą przyjemność, a studio, w którym nagrywam i tworzę piosenki traktuje jako drugi dom.

Tymczasem posłuchajcie najnowszego nagrania - "Ty i Ja". Utwór miał premierę 14 lutego, a więc w Walentynki.Wcześniejszy singiel "Ognisko" spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy