reklama

Nowy Rok można przywitać na sali kinowej

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.12.2021 10:13, INFORMACJA PRASOWA
Balu nie będzie, ale będzie sylwestrowy wieczór w kinie.
Nowy Rok można przywitać na sali kinowej

Wadowickie Centrum Kultury zamiast na bal zaprasza na „Wieczór Sylwestrowy w Kinie Centrum”. Dla tych, którzy nie wybierają się na imprezy noworoczne, ale nie chcą spędzić Sylwestra w domu, czekają dwa seanse dawno oczekiwanych filmów.

Wieczór o godz. 20:00 rozpocznie film inspirowany życiem wokalistki wszech czasów - Céline Dion, pt. “ALINE. GŁOS MIŁOŚCI“. Kulisy życia prywatnego i sukcesu scenicznego wielkiej gwiazdy muzyki, z Valérie Lemercier w roli głównej, zadowolą każdego. W filmie usłyszymy też największe przeboje Céline Dion, która ma na swoim koncie ponad 250 milionów sprzedanych płyt, 5 nagród Grammy, 2 Oscary i nagrodę Diamond.

Na drugie danie o godz. 22:20 proponujemy powrót kultowej polskie komedii – „KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4” i dalsze rodzinne losy bohaterów doskonale znanych z poprzednich części, jak i nowych postaci, brawurowo wkraczających w świat rodzin Zawadów i Wolańskich.

Organizatorzy proszą, aby na wieczór w Kinie Centrum nie zapomnieć o zabraniu ze sobą maseczek.

Bilety w cenie 20 zł (za każdy film) są dostępne w kasach WCK i online na stronie: www.wck.wadowice.plZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy