Nowe rockowe brzmienia. Zobaczcie debiutancki teledysk Deep Shadow

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.12.2018 18:40, PG
W ostatni wtorek w sieci ukazał się debiutancki teledysk rockowego zespołu z Oświęcimia.
Nowe rockowe brzmienia. Zobaczcie debiutancki teledysk Deep Shadow

Młody zespół rockowy Deep Shadow z Oświęcimia w ubiegły wtorek (27.11.) wypuścił swojego debiutanckiego singla "Wspomnienia”.

-Utwór "Wspomnienia" jest dla nas nowym otwarciem, jest pierwszą udostępnioną przez nas piosenką po polsku. Postanowiliśmy postawić na nasz ojczysty język, aby lepiej docierać do ludzi którzy nas otaczają. Pisząc po polsku nasze utwory stają się bardziej bezpośrednie, autentyczne i szczere. Premiera „Wspomnień" to kolejna dawka doświadczenia jaką otrzymujemy oraz możliwość zobaczenia reakcji ludzi na zmianę jaką przeszliśmy i ich opinii na temat utworu.- mówi nam Marcin Jurecki, gitarzysta i lider Deep Shadow.

Singiel został zarejestrowany podczas sesji nagraniowej w Studio Centrum w Krakowie tego lata. Opowiada on między innymi o powrocie we wspomnieniach do pewnych osób i miejsc oraz wspomnieniu lata, przeżytych przygodach, jest niejako zapisaną pocztówką letnich dni, którą możemy oglądać w te zimne jesienne i zimowe dni i wieczory.

Zespół powstał w 2016 roku a obecnie tworzą go:

Bartosz Góralczyk - wokal

Marcin Jurecki - gitara

Marcin Makulec - gitara basowa

Robert Sikora – perkusja


Zobaczcie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy