Nowe miejsce przeznaczone sportowi i rozrywce w Wadowicach

, Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.05.2019 09:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
W długi weekend majowy miało miejsce otwarcie wrotkarni Roller & Dance w Wadowicach.
Nowe miejsce przeznaczone sportowi i rozrywce w Wadowicach

Niesamowita atmosfera, energia, goście specjalni, imprezy prowadzone przez doświadczonego DJ’a, ciągłe wsparcie na tafli ze strony instruktorów oraz pyszne jedzenie sprawiło, że ten weekend na długo zostanie w pamięci. Dzieci radziły sobie świetnie, a rodzice po ich namowie zakładali wrotki i tym samym robili coś dla siebie. Młodzież szalała w rytmach Rock’n’Rolla, a żywe maskotki podnosiły atrakcyjność wydarzenia. Dobra wiadomość jest taka, że nic z wyżej wymienionych nie ulega zmianie! Ciągłe doskonalenie tego wyjątkowego miejsca, sprawia, że ciekawość rośnie.


Już od czwartku rusza nauka jazdy na wrotkach i rolkach dla początkujących i zaawansowanych oraz nauki jazdy figurowej, również dla grup o różnym stopniu zaawansowania. Zapisy są ciągle otwarte zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zajęcia będą prowadzone przez Kamila Nowaczka. Jest to osoba pełna pasji i zaangażowania w swoją pracę. Ten rodzaj aktywności fizycznej rozwija motorykę, pozwala utrzymać dobrą kondycję i sprawia ogromną frajdę!


Zorganizowanie niezwykłej imprezy już nie stanowi problemu w naszym mieście. W Roller & Dance można zorganizować urodziny, imprezę firmową, wieczór panieński, kawalerski, spotkanie z przyjaciółmi i przyjęcie z okazji każdej innej ważnej okoliczności, której obchody już nigdy więcej nie będą kojarzyć się z rutyną. Zaplecze gastronomiczne pozwoli zapomnieć o mozolnych przygotowaniach przed imprezą, a atrakcje oraz weekendowe wystąpienia DJ’a zabezpieczą przed jakąkolwiek nudą.


Wrotkarnia Roller & Dance jest świetną alternatywą na randkę dla osób w każdym wieku. Wygodne loże zapewniają komfort. Jak powszechnie wiadomo, nowe doświadczenia zbliżają, a wizyta w tym miejscu z pewnością zapewni wiele wrażeń i uczucie beztroski w odróżnieniu od kolejnej wizyty w standardowej restauracji.


Spędzanie czasu z przyjaciółmi również nabiera nowego wymiaru. Z obserwacji wynika, że wizyta w Roller & Dance to dużo śmiechu, sielanka i duża swoboda. Endorfiny, które są uwalniane podczas jazdy na pewno mają duży wpływ na dobre samopoczucie gości tego miejsca. Niewątpliwie mają na nie również wpływ dmuchane zjeżdżalnie, które umiejscowione są wewnątrz obiektu. Nie ma ograniczeń ze względu na wiek użytkownika, a atmosfera sprawia, że nikt nie czuje się skrępowany korzystając z atrakcji.

Specjalny ukłon został wykonany w kierunku dzieci. Powstała specjalnie dedykowana oferta urodzinowa, w której skład wchodzi opieka animatora lub instruktora, który dba o to, żeby dzieci nie nudziły się ani na moment, piniata wypełniona po brzegi słodkościami, prezent dla solenizanta oraz wiele więcej. Dodatkowo, w soboty i niedziele od godziny 9:00 wszystkie dzieci są zaproszone na dziecięce poranki. Gośćmi będą bajkowe postacie, a wszystko odbywać się będzie pod okiem instruktora. W trakcie dziecięcych poranków można przynosić hulajnogi i skorzystać z idealnie gładkiej powierzchni do jazdy. Codziennie jest możliwość jazdy na własnych rolkach i wrotkach, a jeżeli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z jazdą, to bogato wyposażona wypożyczalnia na pewno dobierze odpowiedni rozmiar wrotek, kasku oraz ochraniaczy.

Grupy zorganizowane mogą liczyć na ofertę specjalną. Jest ona skierowana zarówno do szkół w ramach wycieczek oraz stałej współpracy, jak i drużyn sportowych. Stała współpraca stanowiąca nieszablonowy rodzaj treningu lub zajęć wychowania fizycznego jest obfita w korzyści i wprowadza urozmaicenie w sportowym grafiku zajęć. Wrotkarnia otwarta jest codziennie i oferuje obszerny parking, co jest dodatkowym udogodnieniem. Kolejnym atutem Roller & Dance jest znajdująca się w niej wypożyczalnia strojów oraz stanowisko napełniania balonów helem.

A co jeśli nie jeździsz i nie masz ochoty spróbować swoich sił? Wrotkarnia nie pobiera opłat od osób niejeżdżących. Jeśli chcesz spędzić czas w inny sposób niż zwykle, mieć na oku swoich podopiecznych lub po prostu zjeść coś pysznego- możesz wejść i po prostu poczuć się jak u siebie. Otwartość tego miejsca z pewnością poprawi Twój dzień.

Pytania oraz zapisy pod numerem:

664 455 391


Wrotkarnia Roller & Dance znajduje się w tej samej hali, co sklep z artykułami budowlanymi „Majster”, przy ul. Konstytucji 3 Maja 12a.


Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej, facebook’a oraz profilu na instagramie. Zawsze jest kolorowo, a ogłaszane tam konkursy są warte zachodu.
www.rolleranddance.pl
www.facebook.pl/rolleranddance
www.instagram.com/rolleranddancee


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy