reklama

Noc muzeów już w sobotę. Obowiązują zapisy

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.05.2021 09:24, INFORMACJA PRASOWA
W najbliższą sobotę, 15 maja Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach dołączy do ogólnopolskiej akcji Noc Muzeów.
Noc muzeów już w sobotę. Obowiązują zapisy
Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach serdecznie zaprasza w sobotę (15.05) już od godziny 10:00. W czasie zwiedzania ekspozycji będzie można wziąć udział w rodzinnej grze muzealnej. Zapraszamy do zabawy dzieci wraz z rodzicami.

Od godziny 18:00 na gości będą czekały bezpłatne wejściówki - do odebrania bezpośrednio przy wejściu do Muzeum, bez możliwości wcześniejszej rezerwacji. Muzeum będzie otwarte do godziny 24:00. Ostatnie wejście zaplanowano na 23:00. Muzeum będzie funkcjonować w reżimie sanitarnym - wejściówki będą wydawane w miarę wolnych miejsc.

O godzinie 19:00, 20:00 i 21:00 będzie można wziąć udział w pogłębionym oprowadzaniu z przewodnikiem. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację.

- Zgłoszenia, z podaniem liczby osób, przyjmujemy mailowo na adres: [email protected] Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmujemy do piątku 14 maja, do godz. 13:00. Pozostałe osoby zachęcamy do pobrania audioprzewodnika w formie aplikacji o nazwie „Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II” z AppStore lub Sklepu Play. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z okazji, aby odwiedzić gościnne progi Domu Jana Pawła II - informują organizatorzy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy