reklama
reklama

Niespodzianka Joanny Szarańskiej dla naszych czytelników. Zestaw dwóch książek z autografem!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.07.2024 11:46, eł
Aby je otrzymać, trzeba prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Niespodzianka Joanny Szarańskiej dla naszych czytelników. Zestaw dwóch książek z autografem!

Mieszkająca w powiecie wadowickim autorka bestsellerowych powieści Joanna Szarańska wydała niedawno nową powieść, zatytułowaną „Piastunka letnich snów”. To druga część cyklu rozpoczętego w maju 2023 roku książką „Malarka wiosennych łąk”. Autorka osobiście prześle obie te powieści (opatrzone jej autografem) zwycięzcy konkursu, który znajduje się na końcu tego tekstu.

[REKLAAMA]

W wydanej ponad rok temu książce „Malarka wiosennych łąk” Joanna Szarańska z Przytkowic wykreowała sielską miejscowość, w której życie toczy się zupełnie innym rytmem niż w mieście. Jest tam tylko jeden lokalny sklepik, a każda przyjezdna osoba wzbudza od razu ogromną ciekawość wśród mieszkańców. W tym miejscu bez trudu można zapomnieć nie tylko o miejskim pośpiechu, ale również o dręczących problemach. Nawet gdy odwiedza się je tylko w wyobraźni, czytając o nim na kartach powieści Joanny Szarańskiej.

Kogo zachwyciła opisana w „Malarce wiosennych łąk” wioska Granice, z radością wróci do niej w „Piastunce letnich snów”, razem z główną bohaterką cyklu Marią. I znów będzie podziwiać razem z nią cudowne widoki, nawiązywać nowe znajomości oraz dążyć do rozwikłania kolejnych tajemnic. To jeszcze jedna obyczajowa powieść Joanny Szarańskiej, której akcja rozwija się powoli, a mimo to wciąga już od pierwszego rozdziału.

Dla tych, którym po zakończeniu czytania pobyt w Granicach okaże się zbyt krótki, mamy dobrą wiadomość. A nawet dwie. Już jesienią ukaże się trzeci tom cyklu, a czwarty pojawi się w księgarniach na początku przyszłego roku. Pracę nad jesiennym autorka już zakończyła, a zimowy właśnie pisze. - Poszczególne tomy są ze sobą ściśle powiązane i pozwalają stopniowo poznawać historię mieszkańców Granic, dlatego zalecam czytać je po kolei – sugeruje Joanna Szarańska.

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy wyjątkową niespodziankę od autorki. Osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, otrzyma od Joanny Szarańskiej „ Malarkę wiosennych łąk” oraz „Piastunkę letnich snów”, obie opatrzone autografem pisarki. A pytanie brzmi: Jak nazywa się właściciel siedliska w Granicach, które wynajęła w pierwszym tomie cyklu jego bohaterka Maria? Na odpowiedzi czekamy do 15 lipca. Prosimy, aby wysłać je e-mailem na adres: [email protected].

Ze zwycięzcą konkursu skontaktujemy się po jego zakończeniu, ponieważ potrzebne nam będą dane do wysyłki nagrody paczkomatem. Dlatego prosimy o podanie w e-mailu numeru telefonu. Paczkę nada osobiście Joanna Szarańska.


Foto: Facebook/Joanna Szarańska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy