reklama

NATURALNIE KULTURALNI. Ostatnie wolne miejsca na warsztaty

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.08.2022 10:28, INFORMACJA PRASOWA
Udział w zajęciach jest bezpłatny.
NATURALNIE KULTURALNI. Ostatnie wolne miejsca na warsztaty

Wspólny wakacyjny projekt Świetlicy CKiW w Rzykach i Świetlicy CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie skierowany do uczniów szkół podstawowych. Łączy zajęcia artystyczne o charakterze warsztatowym z działaniami w plenerze nastawionymi na odkrywanie naturalnych atrakcji naszych okolic. Wychodzimy w plener aby tworzyć dzieła w tradycyjnych technikach rysunkowych oraz przestrzenne instalacje i dokumentacje fotograficzne.

Zbiórki przed warsztatami będą odbywały się w Świetlicy w Rzykach i Świetlicy w Sułkowicach-Bolęcinie. Na miejsce będziemy przejeżdżać komunikacją miejską.

Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie ze sobą wody, suchego prowiantu, czapki z daszkiem lub innego nakrycia głowy oraz ubranie się na cebulkę.

22 sierpnia (poniedziałek) 9.00 – 13.00 | MISJA SKARB

Gry i zabawy terenowe połączone z działaniami artystycznymi z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Warsztaty będą odbywały się na terenie Sułkowic-Bolęciny, w rejonie Jagodnicy


23 sierpnia (wtorek) 9.00 – 18.00 | SZCZYTY KULTURY

Plener artystyczny na szczycie Potrójnej, podczas którego uczestnicy będą utrwalać interesujące naturalne zakątki i formacje skalne w wybranych technikach rysunkowych.


24 sierpnia (środa) 9.00 – 12.00 | SZKICE I KADRY

Wyjście w plener w poszukiwaniu interesujących form architektury, sztuki i natury, które będziemy utrwalać w formie fotografii oraz szkiców rysunkowych. Warsztaty będą odbywały się na terenie Rzyk.


25 sierpnia (czwartek) 9.00 – 15.00 | RZEŹBY Z NATURY

Działania artystyczne w przestrzeni natury inspirowane land artem. Tworzenie instalacji w obrębie naturalnego krajobrazu, z wykorzystaniem materiałów znalezionych na miejscu. Warsztaty będą odbywały się w rejonie granicy Rzyk i Sułkowic-Bolęciny.

Uwaga! Uczestnicy warsztatów „Rzeźby z natury” proszeni są o zabranie ze sobą obuwia odpowiedniego do chodzenia po wodzie, ręczników, czapek z daszkiem oraz kremów z filtrem przeciwsłonecznym.

W razie niepogody zajęcia warsztatowe będą odbywały się w placówkach.

WARSZTATY BEZPŁATNE


Zapisy w Świetlicy CKiW w Rzykach, tel. 500 722 254 oraz w Świetlicy CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie, tel. 518 599 869


źródło: CKiW Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy