reklama

Natalia Opyrchał z nowym teledyskiem nagranym w Wadowicach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.11.2018 17:00, INFORMACJA PRASOWA
Premiera teledysku z gościnnym udziałem modela Kamila Nizińskiego z Wadowic miała miejsce w niedzielę (11.11.)
Natalia Opyrchał z nowym teledyskiem nagranym w Wadowicach

11 listopada w popularnym serwisie internetowym YouTube ukazał się debiutancki utwór Natalii Opyrchał, młodej i utalentowanej wokalistki. Autorska kompozycja Natalii - ,,Kto pomoże mi”, opowiada o nieszczęśliwej miłości i rozterce uczuciowej, która może spotkać każdego.

Piosenka została stworzona wraz z gronem wspaniałych muzyków, a teledysk nagrano w Wadowicach z gościnnym udziałem modela, wadowiczanina Kamila Nizińskiego, znanego m.in. z teledysku C-BooL - Never Go Away.Zespół Natalii w swej twórczości postawił na pop z domieszką elektronicznego grania. Grupa posiada oryginalny skład, ponieważ miejsce popularnej gitary elektrycznej zajęły - skrzypce elektryczne. Formacja gra swoje autorskie piosenki, których komponowaniem zajmuje się Antoni Kulka-Sobkowicz, natomiast teksty pisze Natalia Opyrchał. Każdy z członków wnosi do zespołu coś nowego i oryginalnego. Wszystkie próby kończą się masą nowych pomysłów, a każdy z muzyków może poszczycić się ukończeniem Akademii Muzycznej.

,,Naszym celem, a zarazem marzeniem jest zyskanie jak największej liczby odbiorców, którzy pokochają naszą muzykę.”- mówi Natalia.

Natalia Opyrchał - 22-letnia wokalistka i autorka tekstów, ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim (kierunek: wokalistyka estradowa), a także Uniwersytet Ekonomiczny na wydziale finansów i prawa. Laureatka wielu konkursów m.in. Talentów Małopolski. Od dziecka uczyła się grać na gitarze i pianinie. Jej ulubionym gatunkiem muzycznym zawsze był rock, pop, a także soul.

Jej talent odkrył pianista - Bogusław Ciapa, były dyrektor szkoły podstawowej w Zebrzydowicach, podczas przesłuchań do chóru szkolnego. Wraz z nim wokalistka brała udział w licznych konkursach na szczeblu małopolskim i ogólnopolskim. Następnie podjęła edukację w szkole muzycznej YAMAHA w Wadowicach pod opieką Rafała Żura.

Natalia brała udział w wielu projektach muzycznych. Początkowo śpiewała covery znanych utworów, ale już wtedy tworzyła własne kompozycje. Jej największym marzeniem było założenie własnego zespołu. Występy na scenie zawsze dawały jej nie tylko ogromną radość, ale przede wszystkim poczucie artystycznego spełnienia. Z biegiem czasu zrezygnowała ze śpiewania coverów i skupiła się na własnej twórczości, pisze coraz więcej tekstów, ponieważ twierdzi, że muzykę kreuje się po to, by powiedzieć słuchaczom coś o sobie.

Na samym początku spotykała się z muzykami w swoim garażu. ,,Rodzice zamykali wszystkie drzwi, bo było tak głośno, że nikt nie mógł spać”- śmieje się Natalia.

Skład zespołu zmieniał się wiele razy, a obecnie tworzą go: Antoni Kulka – Sobkowicz – skrzypek, Gertruda Szymańska – perkusistka, Paweł Kluba – basista, Mateusz Krystian – pianista. Natalia zapowiada, że ,,Kto pomoże mi” to dopiero namiastka tego, co zespół pokaże w najbliższym czasie. Wokalistka planuje publikację kolejnych utworów, a także nagranie autorskiej płyty.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

MieszkaniecOsiedla, 11.11.2018 19:55

Lepiej zacznij robić disco polo...