reklama

Najnowsze wydarzenia w Domu Kultury w Kętach

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 31.01.2022 14:50, INFORMACJA PRASOWA
Bilety są już w sprzedaży.
Najnowsze wydarzenia w Domu Kultury w Kętach

PIOTR BAŁTROCZYK | STAND – UP
"Starość nie jest dla mięczaków".

Bałtroczyk twierdzi, że ważne jest, by dobrze zacząć. Zaczyna więc niebanalnie. "Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu – samotny i niepotrzebny''.

Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą - pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako “Obieg Bałtroczyka”; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole.

/info: http://baltroczyk.pl/

Od ostatniego spotkania w Kętach minęło 5 lat

Zapraszamy na kolejną wersję niebanalnych opowieści... w najnowszym programie pt.: "Starość nie jest dla mięczaków".

24.02, godz. 18:00

sala widowiskowa DK

Bilety: 70 zł do nabycia w DK lub na:

https://www.kupbilecik.pl/, https://biletyna.pl/
KOBIETA IDEALNA| SPEKTAKL PRZENIESIONY NA 12.02.2022 R.

Informujemy, że spektakl został przeniesiony na 12.02.2022 r. o godz. 19:00. Za utrudnienia przepraszamy. Bilety nie tracą ważności.

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem? Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę? A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji , żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Świetna komedia, ale chyba zbyt optymistyczna.

TERMIN: 7.11.2020r. o godz. 17:00

MIEJSCE: sala widowiskowa DK

BILETY: 75 zł normalny, 65 zł (grupowy)

Bilety można zakupić w pok. nr 2 DK lub tutaj:

OBSADA: Biedrzyńska, Dziurman, Skarga, Błaszczak


ŁAWECZKA W SŁOŃCU | KOMEDIA W AMERYKAŃSKIM STYLU

Ławeczka w słońcu – Dom Kultury w Kętach | 9 marca 2022 | godz. 18:00 | Kupuj Bilety Online na:

https://biletyna.pl/spektakl/Laweczka-w-sloncu/Kety

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/69502/K%C4%99ty/%C5%81aweczka+w+s%C5%82o%C5%84cu/

lub w pok. nr 2 DK.

Bilety w cenie od 80 zł


„Ławeczka w słońcu”
najnowsza komedia w amerykańskim stylu.

Premierowa komedia wielkiego przeboju amerykańskiej sceny teatralnej. Autor Ron Clark.
Dwóch to – co się czubią, ale lubią – regularnie przesiaduje na ławeczce w uroczym parku. I choć różni ich niemal wszystko, to łączy wieloletnia przyjaźń. Szorstkie relacje Harolda i Alfreda są źródłem przekomicznych scen i zabawnych puent. Jeden to rozmemłany księgowy, który na wszystko narzeka, drugi – podstarzały lowelas kochający życie. Obaj marzą, by jakiś promyk słońca odmienił ich los, więc kiedy pewnego dnia na ławeczkę przysiada się Adrienne, w facetów wstępuje nowy duch. Adrienne tryska energią i pomysłami, wprowadza ożywczy ferment i burzy skostniały system. Czy zostanie z nimi na dłużej?
Ta serdeczna komedia z happy endem jest radosną opowieścią o życiu i sposobach jego smakowania.

W przedstawieniu grają wybitni aktorzy:
Grażyna Barszczewska / Adrienne/ Sylwester Maciejewski / Harold / i Wojciech Wysocki / Alfred /


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy