Nagrywany w Bulowicach horror od 26 kwietnia na ekranie kęckiego kina

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.04.2019 14:45,
Nagrywany w Bulowicach horror od 26 kwietnia na ekranie kęckiego kina

Film Adriana Panka „Wilkołak” to głośny tytuł ostatnich tygodni. Premiera miała miejsce pod koniec marca. Lokalnych odbiorców tego filmu może bardziej zaciekawić fakt, że zdjęcia kręcone były w gminie Kęty, a dokładnie w pałacu rodziny Larischów w Bulowicach.

Opowieść snuta na granicy baśni, horroru, przypowieści z morałem, bardzo intensywna i zostawiająca widza oniemiałym (Karolina Korwin Piotrowska).

Dla ośmiorga dzieci wyzwolonych z obozu Gross-Rosen zostaje utworzony prowizoryczny sierociniec w opuszczonym pałacu wśród lasów. Ich opiekunką staje się dwudziestoletnia Hanka, również była więźniarka. Po okropieństwach obozu bohaterowie powoli odzyskują resztki straconego dzieciństwa, jednak koszmar szybko do nich powraca. W okolicznych lasach krążą obozowe wilczury. Wypuszczone przez esesmanów przed wyzwoleniem Gross-Rosen, wygłodzone i zdziczałe zwierzęta osaczają pałac w poszukiwaniu pożywienia. W przerażonych dzieciach uruchamia się obozowy instynkt przetrwania.

26 kwietnia/godz. 19:00

27 kwietnia/godz. 17:30

28 kwietnia/ godz. 18:30

cena biletu: 15 zł ulg., 18zł

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy