reklama

MUSLE z koncertem na Bajkolandii

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 01.06.2019 13:00, PG
Dodatkowo w trakcie koncertu zespołu nastąpi próba pobicia rekordu w ilości osób wykonujących światowej sławy przebój dla dzieci - "Baby Shark".
MUSLE z koncertem na Bajkolandii

W niedzielę (02.06.) wszystkie dzieci w gminie Andrychów i w okolicach czeka wielkie święto. Centrum Kultury przygotowało cały dzień atrakcji na BAJKOLANDIĘ.

Jednym z ważniejszych wydarzeń w ten dzień będzie koncert zespołu MUSLE o godz. 18:00 przy Pałacu Bobrowskich.

Dodatkowo w trakcie koncertu zespołu nastąpi próba pobicia rekordu w ilości osób wykonujących światowej sławy przebój dla dzieci - "Baby Shark". Wykonanie utworu może być w dowolnej formie - taniec, śpiew lub obie formy naraz. Bicie rekordu może odbić się szerokim echem w świecie muzyki tworzonej specjalnie dla naszych milusińskich. Każda osoba, niezależnie od wieku, może wykonywać utwór. Wydarzenie będzie zarejestrowane i wrzucone do serwisu YouTube.


Zespół MUSLE tworzy trzech kolegów: Tomasz „Timon” Okarmus ze Skawiny, Mateusz „Jey-Jey” Lelek z Zelczyny oraz Wiktor „Gałgan” z Tomic. Muzyka, którą pokazują to nie stricte disco polo. Grupa stara się tworzyć swój własny nurt disco. Każdy ich utwór ma po kilkaset tysięcy wyświetleń na YouTube.foto: facebook.com/musle.official/?epa=SEARCH_BOX

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy