reklama

Mini Zoo - rozpoczęcie sezonu. NOWOŚCI 2019

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.03.2019 16:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 kwietnia!!! Tak, tak… Prima Aprilis ;) Ale to także rozpoczęcie sezonu w Mini Zoo „KUCYK” w Inwałdzie!!! Ruszamy, zwarci i gotowi zapraszamy gorrrąco! Oczywiście przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji, nowości, imprez!
Mini Zoo - rozpoczęcie sezonu. NOWOŚCI 2019

Nasze Mini Zoo wzbogaciło się o kilka nowych pupili. Zawitały do nas 2 małpki kapucynki! Marcel i Madrina! Są przezabawne, urocze, uwielbiają psocić i kochają jeść lizaki i ciastka! Dom znalazły u nas jeszcze sowy śnieżne i kuc szetlandzki z bujną grzywą, na którym dzieci będą miały okazje się przejechać.

Dla przypomnienia, w Mini Zoo znajduje się także park tarasów widokowych, park zabaw, wioska przyrodniczo-leśna. Młodsze dzieci mogą skorzystać z kursu prawa jazdy, po zaliczonym egzaminie otrzymują prawo jazdy z własnym zdjęciem. W Mini Zoo znajduje się także psi park. Każdy ze swoim zwierzakiem może przyjechać i z niego skorzystać. W psim parku odbywają się także profesjonalne szkolenia psów prowadzone przez Gerarda Adamczyka.

Jak co roku organizujemy wielkie, ogólnopolskie imprezy tematyczne. Już w weekend majowy, 3-4 maja, zapraszamy na Wielkie Targi Ogrodnicze. Będzie zielono, zdrowo i pięknie! Targi Ogrodnicze organizujemy już drugi raz. W tym roku część dochodów przeznaczona zostanie na leczenie i rehabilitację Karolinki Fiałek z Roczyn.

Oj będzie się działo!!! ;) Tradycyjnie mamy też coś dla miłośników motocykli. Szybkość, adrenalina, dźwięk odpalanego silnika, piękno, fascynacja… Tak, tak – Ogólnopolski Zlot Motocyklowy!!! I jeszcze psi piknik, sierpniowa impreza tematyczna, ale szczegółów nie zdradzimy! ;)

Nie zapomnijcie, że u nas możecie spędzić noc pełną wrażeń pod gołym niebem – pole namiotowe/campingowe będzie na Was czekać!

Zapraszamy serdecznie! 1 KWIETNIA! Koniecznie zajrzyj!!! smile

Zapraszamy na stronę: www.agrokucyk.pl ; www.facebook.com/KucykMiniZooARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy