reklama

Minął rok od wielkiej imprezy na jubileusz 30 - lecia ukończenia podstawówki

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.11.2020 12:00, PG
16 listopada 2019 roku ponad 100 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach spotkało się ponownie po 30 latach.
Minął rok od wielkiej imprezy na jubileusz 30 - lecia ukończenia podstawówki

W poniedziałek (16.11.) minął dokładnie rok od wielkiej imprezy jaką zorganizowano na jubileusz 30-lecia ukończenia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach. Organizatorami uroczystości byli Paweł Gąsiorek i Paweł Kowalczyk.

Przygotowania trwały aż półtora roku. Jednak uczniowie rozsiani po całym świecie zmobilizowali się i przyjechali zobaczyć się i koleżankami ze szkolnych lat. Przyjechało ponad sto osób, w tym uczniowie z lat 1981 -1989 z klas A, B, C, D, E, nauczyciele a także ówczesna dyrektor Janina Sordyl.

Część oficjalna odbyła się w domu kultury. Nie zabrakło wspomnień z dawnych lat, zdjęć i filmów. Uczniom wręczono świadectwa z czerwonym paskiem oraz medale okolicznościowe. Po oficjalnej części goście udali się do restauracji Hutnik Kęty, gdzie zabawa trwała do białego rana.


Byliśmy tam wtedy z kamerą:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy