reklama

Mimo bardzo dobrego występu, finał polsatowskiego show, nie należał do wadowiczanki

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.10.2018 22:10, PG
Utalentowana wadowiczanka Lena Czechowicz wystąpiła w finale programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”.
Mimo bardzo dobrego występu, finał polsatowskiego show, nie należał do wadowiczanki

W środę (24.10.) w telewizji Polsat wyemitowano finałowy odcinek muzycznego show: „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

To brytyjski format reality-show, w którym uczestników programu ocenia 100 jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów i osobowości z wyjątkową charyzmą. Założenie programu opiera się na tym, by zaśpiewać tak aby porwać do zabawy i wspólnego śpiewania jak największą ilość jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. W polskiej wersji kapitanem jurorów jest Ewa Farna a prowadzącym program jest artysta kabaretowy - Igor Kwiatkowski.

W finale wystąpiła utalentowana wadowiczanka Lena Czechowicz. Bo brawurowym występie w eliminacjach, niestety nie udało się porwać do śpiewania jury w finale piosenką „Jestem kobietą”.

Mimo wszystko gratulujemy sukcesu Lenie i trzymamy kciuki za kolejne projekty muzyczne!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Eeveline, 25.10.2018 09:28

Mimo wszytsko gratulacje!