reklama

Marta Momot z Radoczy walczy w konkursie MISS Małopolski

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.06.2020 15:35, PG
Głosować można tylko do północy.
Marta Momot z Radoczy walczy w konkursie MISS Małopolski

Siedemnastolatka z Radoczy to uczennica szkoły ZDZ Andrychów. Do udziału w konkursie namówiła ją wychowawczyni, oraz dyrektor szkoły Zofia Wanat.

- Obie panie stwierdziły, że mam pewne predyspozycje i że warto, abym chociaż spróbowała, a sama zobaczę co będzie dalej. I owszem, spróbowałam i.. dostałam się do półfinału! – mówi Marta.

- Idealna Miss to odważna, pewna siebie młoda kobieta, nie bojąca się nowych wyzwań, mająca pasje i zainteresowania. Wrażliwa problemy na ludzi i świata i angażująca się w pomoc.

Inspirują mnie starsi ludzie mający za sobą dużo przeżyć, różnych wspomnień, historii. Jedną z osób która mnie inspiruje jest moja mama, podziwiam ją za to jaki ogrom swojej pracy włożyła w wychowanie mnie i mojego rodzeństwa.

Moim największym marzeniem jest wyjazd do USA. Chciałabym zobaczyć te tętniące życiem ulice NYC, piękny Los Angeles i zwiedzić Hollywood. – opowiada o sobie półfinalistka.

Głosować w konkursie można tylko w wtorku (30.06.) do północy. Szczegóły na plakacie:

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy