reklama

Mała tancerka z naszego terenu w programie Mam Talent

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.09.2022 11:10, eł

Martynka to młodsza siostra wielokrotnie nagradzanego Mateusza.

Mała tancerka z naszego terenu w programie Mam Talent

Jak już pisaliśmy, w nowej edycji programu „Mam Talent!” wystąpi Adam Mikołajek z Andrychowa (Zobacz: Młody andrychowianin w Mam Talent), który wyczynia niezłe ewolucje na hulajnodze. Ale zobaczymy w nim również niezwykle utalentowaną małą tancerkę z powiatu wadowickiego, a konkretnie z Barwałdu Górnego.

Siedmioletnia Martynka Stawowy to siostra utytułowanego tancerza Mateusza Stawowego, o którego osiągnięciach już niejednokrotnie pisaliśmy na naszym portalu. Ona sama, choć o 9 lat młodsza od brata, też już ma na koncie niemałe sukcesy. W grudniu ubiegłego roku, podczas odbywających się Warszawie Mistrzostw Świata IDO Jazz, Ballet & Modern Dance 2021 zajęła w swojej kategorii wiekowej drugie miejsce jako solistka w tańcu jazzowym.

Teraz, dzięki występowi w „MamTalent!”, będzie mogła zaprezentować swe niebagatelne umiejętności przed całą Polską. Martynka ma szansę zauroczyć telewidzów nie tylko swym tańcem, ale i rozbrajającym uśmiechem, koło którego nie sposób jest przejść obojętnie.

Nowy, czternasty już sezon tego popularnego programu, emitowanego na antenie TVN, startuje w najbliższą sobotę, 3 września. Poprowadzą go Marcin Prokop oraz Michał Kempa. W roli jurorów ponownie wystąpią Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Jan Kliment.


Foto: Marta Stawowy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy