reklama

Licealiści z Andrychowa zapraszają na sentymentalne pożegnanie z Art.

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.06.2021 09:50,
Licealiści z Andrychowa zapraszają na sentymentalne pożegnanie z Art.
Licealiści z Andrychowa zapraszają na sentymentalne pożegnanie z Art.
Poniżej zaproszenie LO Andrychów na piątkowe wydarzenie:

Wszyscy wiedzą, jak dla całej społeczności naszego Liceum wyjątkowym, pełnym wspomnień miejscem jest Piwnica Art. To tam najczęściej odbywały się próby szkolnego teatru „C'est la vie” i chóru, miały miejsce premiery i .... nie tylko.

Niestety przyszedł czas pożegnania się z tym miejscem. Już niedługo powstanie nowa hala sportowa, a tradycja Piwnicy Art będzie kontynuowana w... innym miejscu w naszym Liceum.

Zapraszamy na sentymentalne pożegnanie z Art. Otwarta impreza plenerowa odbędzie się 25.06. w piątek o 18:00.
Będzie można ostatni raz odwiedzić Piwnicę, ale przede wszystkim powspominać, oglądając występy wokalistów i obecnych aktorów.

Rozpoczniemy spektaklem "Moralność pani Dulskiej", który powstał w brawurowo krótkim czasie - 2,5 tygodnia i przyniósł na 41.FAM nagrody aktorskie dla uczennic Natalii Kłaput i Oli Hankus „C'est la vie” po raz pierwszy wystąpi na plenerowej scenie.

W wypadku niepogody impreza odbędzie się w budynku szkoły.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy