reklama

Lato pełne przygód na półkoloniach w Czarnym Groniu!

Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.05.2023 14:04, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Półkolonie w Czarnym Groniu to doskonała propozycja dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, które pragną spędzić wakacje aktywnie.
Lato pełne przygód na półkoloniach w Czarnym Groniu!

Czy Twoje dziecko marzy o wakacjach pełnych radości, nowych przyjaźni i niezapomnianych doświadczeń? Mamy dla niego idealne rozwiązanie! Półkolonie w Czarnym Groniu to doskonała propozycja dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, które pragną spędzić wakacje aktywnie.


Co oferujemy?

Bezpieczeństwo i opiekę: Zapewniamy profesjonalną opiekę animatorów, którzy troszczą się o dobro i bezpieczeństwo dzieci przez cały czas trwania półkolonii.

Wyżywienie: Dzieci mają zapewnione pełne wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek) wliczone w cenę półkolonii. Nasze menu jest starannie opracowane i uwzględnia różnorodne preferencje żywieniowe.

Bogaty plan animacyjny: Przygotowaliśmy dla dzieci atrakcyjne programy animacyjne, pełne zabaw, gier i zajęć kreatywnych. Nasz wykwalifikowany zespół animatorów zadba o to, aby każde dziecko czuło się zaangażowane i miało mnóstwo frajdy podczas półkolonii.

Wycieczki: Organizujemy tematyczne wycieczki, które pozwalają dzieciom odkrywać fascynujące miejsca w okolicy. To doskonała okazja do poznawania nowych rzeczy, rozwijania ciekawości i tworzenia pięknych wspomnień.


Terminy i promocja

Istnieje możliwość wyboru spośród kilku terminów półkolonii:
I TURNUS: 10.07 – 14.07 (Śladami Ginących Zawodów)
II TURNUS: 24.07 – 28.07 (Bajkowa Nibylandia)
III TURNUS: 7.08 – 11.08 (Śladami Ginących Zawodów)
IV TURNUS: 21.08 – 25.08 (Bajkowa Nibylandia)

A to nie wszystko! Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Jeśli dokonasz wpłaty do 15 czerwca, otrzymasz dodatkowe 10% rabatu na całą kwotę półkolonii. To doskonała okazja, aby zapewnić swojemu dziecku niezapomniane lato pełne przygód w przystępnej cenie.

Cena: 790 zł


Dla rodzeństwa obowiązuje zniżka -100zł na każde z dzieci
Przy rezerwacji i opłacie całej kwoty (do 15.06) obowiązuje dodatkowy rabat -10%

Zapisy i kontakt:

Aby zapisać swoje dziecko na półkolonie lub uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami :
Telefon: +48 507 087 288
E-mail: [email protected]

https://www.czarnygron.pl/polkolonia-letnia-2023

Bajkowa Nibylandia

Podczas tego turnusu dzieci poznają bliżej bajkowe postacie. Na samym początku udadzą się w tajemniczą leśną podróż w poszukiwaniu DZWONECZKA, następnie wielka wyprawa poprowadzi śladami TERENCJA, który codziennie dostarcza magiczny pyłek do niby-krainy. WIDIA pomoże wygrać z trollami na wysokości, a MGIEŁKA zaprosi do parku pełnego wodnych tajemnic. Ostatniego dnia, zainspirowani PIOTRUSIEM PANEM, który uwielbia zabawy i figle, dzieci wyszaleją się w wielkim figloparku. A to jeszcze nie wszystko! Na dzieci czeka również kolejna przygoda, o której dowiedzą się w czasie trwania półkolonii.

Śladami Ginących Zawodów
Na samym początku zaprosimy dzieci do labiryntu, w którym są ukryci rzemieślnicy wykonujący zanikające zawody. Poznają one ZAWÓD CZAPNIKA i udekorują czapki, które podczas wielkiej wyprawy uchronią głowy przed słońcem. Następnie wykorzystując tajne techniki KOŁODZIEJA uczestnicy półkolonii stworzą podkładki pod kubki. Będzie również okazja malowania po prawdziwych płótnach, jak niegdyś robił to TKACZ.
Dzieci odwiedzą także skansen, w którym GARNCARZ zaprezentuje i nauczy jak zrobić naczynia z gliny.
Na sam koniec z pomocą mapy, dzieci udadzą się w poszukiwania ukrytych monet wykonanych przez MINCARZA, a po ciężkiej pracy przyjdzie czas na odpoczynek i zabawę w figloparku, czy w Magicznej osadzie – miejscu, w którym wszystko jest możliwe.


DOŁĄCZ DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/643099487191489/643099520524819/


- ARTYKUŁ SPONSOROWANY -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy