reklama

Kulturalny weekend w Kętach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.05.2022 08:15,
W planach dwa wydarzenia.
Kulturalny weekend w Kętach

W sobotę 7 maja o godz. 17:00 koncert dla Ukrainy zagra zespół Blush. - Nie może Was zabraknąć, nasi lokalni młodzi muzycy gwarantują pięknie spędzony czas. Do zobaczenia - zachęcają organizatorzy.

W niedzielę 8 maja w kęckim Domu Kultury odbędzie się „Fantastyczna Majówka z Centaurem”. Początek o godzinie 13:00.

- Będzie to niesamowite wydarzenie, gdzie będziecie mogli spotkać wiele wspaniałych osób (w tym nas) i ograć całe stosy naszych planszówek. Przez cały dzień będziemy tam dla Was, tłumacząc zasady i uzupełniając zespoły do gier.

Co więcej, planujemy także zorganizować ogromną rozgrywkę w Grę o Tron! Osiem odważnych osób będzie mogło zmierzyć się w starciu o tron Westeros. Startujemy o godzinie 16:00. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, także prosimy o zapisy, kontaktując się z nami w jakikolwiek wygodny Wam sposób. Ważna uwaga – jeżeli nie uzbieramy wystarczającej liczby chętnych, może się okazać, że odpuścimy GoT - informują organizatorzy wydarzenia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy