reklama

Książka o niezwykłych kobietach, w tym o Władysławie Frączek z Frydrychowic

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.10.2018 16:00, PG
Książka ta ma za zadanie dawać nadzieję i zarażać optymizmem.
Książka o niezwykłych kobietach, w tym o Władysławie Frączek z Frydrychowic

Książka „Nasze prywatne Bohaterki. Jesteś jedną z nich…” autorstwa Agnieszki Kuchnia-Wołosiewicz i Małgorzaty Jurkowskiej to zbiór wywiadów z niezwykłymi kobietami.

Książka składa się z wywiadów opatrzonych osobistymi fotografiami, stanowiącymi element dopełnienia całości. Autorki, zadając pytania, starają się wniknąć w prywatny świat bohaterek, ukazując kruchość, delikatność, piękno skryte za murami codziennych zmagań.

Wywiady są dłuższe i krótsze. Niektóre bohaterki odkrywają się bardziej lub mniej. Nie zawsze też publikowane są ich zdjęcia. Każdy z portretów jest inny. Swoją historię opowiadają m. in.: malarka, poetka, wizażystka, biegaczka paraolimpijska, założycielka fundacji, bizneswoman, nauczycielka, a także 13-letnia Daria (autorka pracy plastycznej, która znalazła się na okładce).

Książka realnie powstała w tym roku, jej premiera przypada na październik 2018. Książka zawiera wywiad m.in. z Władysławą Frączek z Frydrychowic.

Książka dostępna jest wyłącznie w e-księgarniach. Obecnie można już ją nabyć na stronie wydawnictwa Ridero:

https://ridero.eu/pl/books/nasze_prywatne_bohaterki_jestes_jedna_z_nich/
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy