reklama

Kopalnia skarbów na targowisku miejskim

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.05.2022 21:25, eł
Coś dla kolekcjonerów, hobbystów i amatorów staroci.
Kopalnia skarbów na targowisku miejskim

Niektórzy wolą szperać w sklepach z antykami i innymi starociami, niż kupować fabrycznie nowe przedmioty. Dzięki temu mogą zdobyć oryginalne i nietuzinkowe ozdoby, elementy wyposażenia domu czy gadżety. Poszukiwacze takich skarbów na pewno chętnie wybiorą się na pchli targ, który już 22 maja odbędzie się w Kętach.

Na kęckim targowisku miejskim przy ul. Jana III Sobieskiego w każdą czwartą niedzielę miesiąca organizowany jest jarmark staroci. To idealne miejsce dla wszelkiej maści kolekcjonerów i hobbystów. Wielu z nich na pewno „upoluje” tam coś dla siebie.

Handel na pchlim targu powinien potrwać od 7.00 do 14.00. Ale najlepiej wybrać się tam przed południem. Zdarza się bowiem, że po 12.00 część sprzedających zaczyna pakować towar, a około 13.00 na targowisku panują już pustki. Dużo zależy od pogody i ruchu na jarmarku.


Foto: Pexels

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy