Konkursy dla młodych wokalistów i recytatorów z gminy Andrychów

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.03.2021 16:50, INFORMACJA PRASOWA
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza!
Konkursy dla młodych wokalistów i recytatorów z gminy Andrychów

Kolejne edycje znanych w gminie, rokrocznie organizowanych przez nas konkursów wokalnych i recytatorskich zrealizowaliśmy w 2020 roku z sukcesem, stosując nową ich formułę – on-line. W tym roku nadal nie możemy organizować konkursów stacjonarnie, zatem przeprowadzamy je ponownie on-line. Zapraszamy do udziału w:

• XV Gminnym Konkursie Piosenki dla Przedszkolaka „OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA – W Królestwie Bajek”
• VI Konkursie Wokalnym „ŚPIEWANKA”
• XIV Gminnym Konkursie Recytatorskim „SZELKI – humor w literaturze”
...zgłoszenia są już przyjmowane!

Formuła on-line konkursów oznacza, że uczestnicy nie będą prezentowali się na scenie, a są proszeni o zarejestrowanie swojej prezentacji poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. smartfonem) i kolejno przesłanie drogą elektroniczną linku do nagranej prezentacji (filmu) na adres: [email protected] – szczegółowe informacje w Regulaminach!

Regulaminy Konkursów oraz formularze do pobrania: www.kultura.andrychow.eu/pikon

XV Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka „OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA – W Królestwie Bajek” on-line:
Dla kogo? Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym z Gminy Andrychów. Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury z podziałem na grupy wiekowe: I gr. – dzieci w wieku 3 – 4 lat, II gr. – dzieci w wieku 5 – 6 lat.
Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2021 r.
Laureatów Konkursu poznamy 16 kwietnia 2021 r. Konkursowi towarzyszyć będzie wystawa prac dziecięcych.


VI Konkurs Wokalny „ŚPIEWANKA” on-line:
Dla kogo? Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych. Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury w trzech grupach wiekowych: I gr. – uczniowie klas I-III, II gr. – uczniowie klas IV-VI, III gr. – uczniowie klas VII-VIII.
Zgłoszenia przyjmowane są do 23 kwietnia 2021 r.
Laureatów Konkursu poznamy 29 kwietnia 2021 r. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia dla najlepszych wokalistów w każdej grupie wiekowej.


XIV Gminny Konkurs Recytatorski „SZELKI – humor w literaturze” on-line:
Dla kogo? Konkurs skierowany jest do dzieci z klas „0” oraz uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z Gminy Andrychów. Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury w czterech grupach wiekowych: I gr. – dzieci z klas „0”, II gr. – uczniowie klas I-III, III gr. – uczniowie klas IV-VI, IV gr. – uczniowie klas VII-VIII.
Zgłoszenia przyjmowane są do 14 maja 2021 r.
Laureatów Konkursu poznamy 28 maja 2021 r. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia dla najlepszych recytatorów w każdej grupie wiekowej.


źródło:CKiW w Andrychowie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy