reklama

Koncerty w plenerze wracają do Andrychowa

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.06.2021 12:00, PG
Czy Dni Andrychowa się odbędą?
Koncerty w plenerze wracają do Andrychowa

Jak poinformowało Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie już niebawem, bo 18 czerwca w Parku Miejskim przy fontannie o godz. 20:00 odbędzie się koncert zespołu KIWI. Wstęp jest wolny.

Zespół KIWI z Zatora składa się ze świetnych instrumentalistów i charyzmatycznej wokalistki – Kasi Jabcoń. Grają muzykę pop z domieszką funky, bluesa, rocka. Ich inspiracją muzyczną są tacy wykonawcy, jak Earth Wind & Fire, Bruno Mars. Tworzą własne kompozycje na duży ośmioosobowy skład wraz z sekcją dętą. Domeną zespołu KIWI jest scena i granie na żywo i to jest sens ich działania. W swoim repertuarze mają wiele autorskich utworów, utrzymanych w niezwykle melodyjnej i zapadającej w pamięć konwencji. Podczas koncertów zaskakują też specjalnie zaaranżowanymi coverami. Jednym zdaniem, KIWI to gwarancja świetnie spędzonego koncertowego czasu.

Wstępnie zaplanowano też Dni Andrychowa na 20-22 sierpnia. Gwiazdy jeszcze nie są znane.

Z kolei 3 września w miejskim domu kultury odbędzie się biletowany koncert zespołu Raz Dwa Trzy upamiętniający ich 30 –lecie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy