reklama
reklama

Koncerty na Dzień Kobiet cieszą dużą popularnością

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.03.2020 15:50, PG
Na koncert Andrzeja Piasecznego bilety już dawno się wyprzedały.
Koncerty na Dzień Kobiet cieszą dużą popularnością

W sobotę (07.03.) w gminnym ośrodku kultury w Spytkowicach odbędzie się koncert Krystyny Giżowskiej.


W piątek (13.03.) o godz. 20.00 odbędzie koncert THE OLD FRIENDS BIG BAND w miejskim domu kultury w Andrychowie.

Klub jazzowy 69 prezentuje koncert zespołu THE OLD FRIENDS BIG BAND. Zespół powstał latem 2019 roku. Dyrygent andrychowskiej orkiestry dętej, Łukasz Zaborowski wraz z kilkoma muzykami, z którymi kilkanaście lat temu rozkręcali znany dziś bardzo dobrze miłośnikom muzyki big band’owej „Big Band Małopolski” z Krakowa, postanowili znowu wspólnie pomuzykować. Skład zespołu dopełnili muzycy z Andrychowa i okolic.

Zespół posiada w swoim repertuarze utwory nawiązujące do gatunków pop, rock, funk, latin, groove, ale nie brakuje też swingu. Podczas ich koncertów usłyszeć można m. in. utwory takich znanych wykonawców jak: Herbie Hancock, James Brown, Ray Charles, Michael Jackson, Justin Timberlake, Pharrell Williams, Adele, Bruno Mars, Toto, Stevie Wonder.

Skład zespołu:

Saksofony: Robert Kaczmarczyk, Paweł Balon, Wojciech Odrobina, Robert Barcik

Trąbki: Rafał Walczak, Patryk Zięba, Patryk Mazgaj, Bartłomiej Walczak

Puzony: Łukasz Zaborowski, Zygmunt Walczak, Bartłomiej Balon, Grzegorz Walczak, Michał Koman

Piano: Filip Nowakowski

Bas: Tomasz Walczak

Gitara: Michał Guzdek

Perkusja: Robert Wołoch


W niedzielę (15.03.) o godz. 18.00 w andrychowskim MDK wystąpi Andrzej Piaseczny.Na jego koncert bilety już dawno się wyprzedały, mimo że ich cena wcale niska nie była. Bilety można było dostać w przedziale od 99 zł do 149 zł.

Po raz pierwszy, będzie możliwość posłuchania utworów artysty w specjalnych, kameralnych warunkach, w wyjątkowych aranżacjach.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy