reklama

Koncertowy początek roku. Pospieszalscy, Golec uOrkiestra, Irena Santor, Maciej Maleńczuk, Piasek

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.01.2020 19:00,
Zobaczcie co w planach na najbliższe tygodnie w Andrychowie, Wadowicach i Kętach.
Koncertowy początek roku. Pospieszalscy, Golec uOrkiestra, Irena Santor, Maciej Maleńczuk, Piasek
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie wraz z parafią św. Stanisława w Andrychowie zapraszają na Koncert Kolęd w wykonaniu rodziny Pospieszalskich. Koncert odbędzie się 23 stycznia w Kościele Św. Stanisława BM w Andrychowie ok. godz. 19.00 (po Mszy Św. o godz. 18.00).

Wstęp wolny!Również w Andrychowie, w Miejskim Domu Kultury, 9 lutego odbędzie się Wielka Gala Wiedeńska – Trzech Tenorów i Diva | XXV Wieczór Austriacki. Bilety są w cenie 70 i 80 zł.Z kolei 15 marca MDK w Andrychowie zaprasza na koncert Andrzeja Piasecznego.

- Będzie to szczególny koncert zapewniający bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie, największe przeboje Andrzeja, a także wyselekcjonowane przez niego, jego ulubione utwory, będą brzmiały wyjątkowo - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Bilety są w cenie od 99 zł.31 stycznia Dom Kultury w Kętach zaprasza na Koncert Wiedeński. Bilety są po 75 zł.


Natomiast Wadowickie Centrum Kultury zaprasza 25 stycznia na koncert Macieja Maleńczuka. MALEŃCZUK + rhythm section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną.

Bilety od 90 zł w przedsprzedaży.19 stycznia o godz. 16:30 z kolędami i pastorałkami w kościele św. Piotra Apostoła w Wadowicach wystąpi zespół Golec uOrkiestra.24 stycznia w Wadowickim Centrum Kultury wystąpi Irena Santor. Niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w 2019 roku obchodziła diamentowy jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie, wspólnie z Państwem, podczas wyjątkowej trasy koncertowej „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”. Koncert odbędzie się 24 stycznia 2020 r. o godz. 19:00 w sali Teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 70 zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy