reklama

Koncert Patrycji Markowskiej w Andrychowie [VIDEO] [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.05.2023 20:20, EŁ/WB
Piosenkarka była gwiazdą dwudniowej imprezy z okazji przemianowania Galerii Andrychów.
Koncert Patrycji Markowskiej w Andrychowie [VIDEO] [FOTO]

Tłumy zebrały się dziś (13 maja) pod wieczór na terenie byłej Galerii Andrychów. Przyciągnęła ich tam główna gwiazda dwudniowej imprezy zorganizowanej z okazji zmiany nazwy obiektu. Od niedawna jest to bowiem centrum handlowe BIG Andrychów.

W październiku ubiegłego roku firma BIG Shopping Centres z Izraela nabyła galerię, a teraz nowy właściciel zdecydował się ją przemianować. Postanowił zrobić to hucznie, fundując mieszkańcom miasta i okolic dużo rozrywek. Było sporo występów i jedzenia, a także niespodzianek i prezentów.

Świętowanie rozpoczęło się już wczoraj, ale większość ludzi przyciągnął dzisiejszy koncert Patrycji Markowskiej. Znani artyści nieczęsto bowiem w ostatnich latach nawiedzają miasto nad Wieprzówką. Zebrani świetnie się bawili. Kto nie miał okazji wybrać się na ten show, może jego fragmenty obejrzeć na naszym nagraniu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy