Kolumbia. Blask słońca w sercu. Spotkanie w Klubie Podróżnika

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.12.2018 10:30, INFORMACJA PRASOWA
Kolumbia. Blask słońca w sercu. Spotkanie w Klubie Podróżnika

Koło PTTK „Chałupa" zapraszam na przedświąteczne spotkanie w ramach Klubu Podróżnika zatytułowane „Kolumbia. Blask słońca w sercu". Gośćmi Klubu będą: Radan Jovanović i Ania Polak i ich maleńka córeczka Aiyani. Radan i Ania opowiedzą o liczącej ponad 4000 km podróży przez Kolumbijską Amazonię, Andy i Sierra Nevada, o dawnych kulturach Kolumbii i o inspirujących spotkaniach z niezwykłymi ludźmi.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 grudnia o godz. 19.00 w Klubie ASM przy ul. Lenartowicza 7. Wstęp wolny.

Radan Jovanović - pochodzący z Serbii podróżnik, poszukiwacz przygód, odkrywca. Jako miłośnik natury i biolog od lat realizuje projekt dokumentalny „The Xylem Road", którego celem jest przekazanie mądrości rdzennych plemion, rozumiejących prawa natury.

Ania Polak – nauczycielka jogi, psycholog, terapeutka ruchem i tańcem, jak sama o sobie mówi: „góralka z Kocierza". Z Anią spotkaliśmy się podczas marcowego Klubu Podróżnika zatytułowanego „Jogaździna na Saharze!"

"Blask słońca w sercu" - trailer: " target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=CoT8EaXOlq0

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy