Kolejny wernisaż Barbary Kierczak [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.09.2020 15:55, DK
Jej prace malarskie to głównie pejzaże, jednak odkąd „odkryła” technikę szpachli, zaczęła rozwijać się w kierunku abstrakcji.
Kolejny wernisaż Barbary Kierczak [FOTO]
Barbara Kierczak to utalentowana andrychowianka, należąca do Grupy Twórców „MY”. Tworzy farbami olejnymi, akwarelą, szpachlą. W piątek (25.09) o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbył się jej kolejny wernisaż.

Jej prace malarskie to głównie pejzaże, jednak odkąd „odkryła” technikę szpachli, zaczęła rozwijać się w kierunku abstrakcji. Duża część jej obrazów znajduje się u prywatnych kolekcjonerów. Pani Barbara Kierczak bierze udział we wszystkich wystawach organizowanych przez grupę. Jej pierwszą indywidualną wystawą była wystawa w WDK w Targanicach.

Wystawę będzie można oglądać do 8 listopada 2020 roku.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy