reklama

Kolejne imprezy odwoływane, hucznych obchodów w tym roku nie będzie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 25.03.2020 14:45, DK
Zaplanowane na ten rok imprezy masowe w regionie są sukcesywnie odwoływane.
Kolejne imprezy odwoływane, hucznych obchodów w tym roku nie będzie
We wtorek (24.03) Wójt Gminy Porąbka Paweł Zemanek za pośrednictwem facebookowego profilu gminy Porąbka poinformował: „w trosce o Wasze zdrowie i życie, podjąłem jedyną możliwą w zaistniałej sytuacji decyzję o odwołaniu w 2020 roku wszystkich imprez organizowanych i wspieranych przez Gminę Porąbka".


- Część środków finansowych, która była zaplanowana na organizację wydarzeń kulturalno-sportowo-promocyjnych, zostanie przeznaczona na zapewnienie bezpieczeństwa Mieszkańcom naszej gminy w obliczu pandemii. Gmina Porąbka zakupi i przekaże zgodnie z zapotrzebowaniem artykuły (kombinezony ochronne, maseczki, środki do dezynfekcji, itp.) Ośrodkom Zdrowia zlokalizowanym na terenie gminy, Bielskiemu Pogotowiu Ratunkowemu, które posiada swoją stacje w Kobiernicach, Komisariatowi Policji w Kobiernicach oraz jednostkom OSP z terenu gminy - poinformował wójt.

Słynne Święto Karpia w Zatorze również się nie odbędzie - poinformował Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze.

Z nieoficjalnych źródeł dowiadujemy się, że również w CKiW w Andrychowie zapadną podobne decyzje i Dni Andrychowa najprawdopodobniej nie odbędą się.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy